W 2019 podjęliśmy się ambitnego celu uzbierania 22 tys PLN (€ 5 000) na boisko i siłownię zewnętrzną dla dzieci z Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej (RPOT) w Kazimierzy Wielkiej w Polsce.
Dzieci znajdujące się w placówce mają zaburzenia zarówno motoryczne jak i neurologiczne, tak więc korzystanie z publicznych placów zabaw czy boisk jest utrudnione. Własna przestrzeń z różnymi sprzętami do aktywności fizycznej i zabawy, zwiększy dostępność do aktywności ruchowej oraz swobodę korzystania.
Dostaliśmy również informację od osoby kontaktowej z Placówki, że projekt ten czeka na realizacje już ponad 3 lata!!
Dzięki Waszej szczodrości udało nam się uzbierać 6,276.00 zł. Dziękujemy jeszcze raz za zaufanie i dobre serca!




